دوزینگ پمپ

نمایندگی دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا

نمایندگی دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا - نماینده پمپ اتاترون

نمایندگی دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا در ایران کدام است؟ نمایندگی اتاترون ایتالیا در شهرهای اصفهان و تهران کدام است؟ شرکت الکترو پمپ به عنوان نمایندگی دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON ITALY توانسته بهترین خدمات مشاوره، تعمیر، تامین قطعات و دوزینگ پمپ های اتاترون و دیگر برندهای ایتالیایی را در کمترین زمان با بهترین قیمت برای مشتریان فراهم کند.

شرکت اتاترون ایتالیا به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان پمپ و دوزینگ پمپ در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد و با پیشرفت تکنولوژی و رشد چشمگیر توانست به یکی از رهبران جهانی در صنعت پمپ و دوزینگ پمپ تبدیل شود. برند اتاترون علاوه بر دوزینگ پمپ و پمپ اقدام به تولید تجهیزات جانبی آن نیز کرده که علاوه بر سازگاری با محصولات برند اتاترون قابلیت اتصال به بسیاری از پمپ ها و دوزینگ پمپ ها را نیز دارد. شرکت اتاترون در حال حاضر در ۷۶ کشور دفتر نمایندگی رسمی دارد برخی ازاین کشورهای مطرح برزیل، فرانسه، روسیه، سنگاپور، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و اوکراین و سایر کشورهای دیگر می باشند.

یکی از اهداف اصلی برند اتاترون تعهد به نوآوری مستمر، تمرکز بر مشتری و پایداری محیطی است که توانسته در همه این اهداف به صورت موفق گام بردارد. محصولات تولید شده از برند اتاترون کاملاً سازگار با محیط زیست هستند. اتاترون بر اساس مدیریت مسئولانه در زمینه تولید تاثیرات زیست محیطی را به دقت بررسی کرده و آنها را در حد امکان کاهش داده است. این موضوع شامل استفاده از انرژی و کاغذ است. به عنوان مثال برای تولید برق پاک از سیستم های فتوولتائیک استفاده می کند.

نمایندگی اتاترون ایتالیا در ایران محدود است و تنها معدود افرادی قادر به واردات این برند ایتالیایی هستند. وب سایت الکتروپمپ به عنوان نماینده پمپ اتاترون ایتالیا در ایران علاوه بر خدمات فروش به مشتریان خدمات مشاوره، تعمیر، قطعات را با ضمانت ارائه می کند. اگر شما نیازمند این خدمات هستید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بررسی دانش و تخصص برند اتاترون

دانش و تخصص فنی محصولات اتاترون Etatron در پمپ های اندازه گیری دوز شیمیایی، تجهیزات و لوازم جانبی دوزینگ پمپ اتاترون ، کنترلرها، پروب‌ها، شیر ورودی و خروجی، انواع هد دوزینگ پمپ اتاترون متنوع و پیشرفته است تا جایی که اکثر نیازهای کاربران را در صنایع مختلف برآورده می کند و علاوه بر سازگاری با پمپ های اتاترون با اغلب پمپ های دیگر نیز سازگار می باشند. همچنین پمپ های اتاترون بسیاری از سیستم های دوز و اندازه گیری شیمیایی را توسعه داده اند که شامل گندزدایی، تصفیه آب استخر شنا و سیستم های تصحیح ph می باشد. اتاترون با ایجاد شبکه گسترده از افراد در ایتالیا توانسته بر روی نمایندگان خود در کشورهای دیگر و سراسر جهان نظارت داشته باشد. نظارت اتاترون بر روی نمایندگان خود در جهان به زمینه فعالیت های مهندسی ، کیفیت تولیدات پمپ ها و تجهیزات جانبی آن می باشد.

 

نمایندگی دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا

با توجه به تحریم های شدید در ایران بسیاری از محصولات تصفیه آب از برندهای مطرح خارجی به سختی وارد می شوند و یا در دسترس نیستند. نمایندگی در معنای واقعی خود یعنی توانایی ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت کالا بعد از خرید می باشد. این در حالی است که در ایران معدود افرادی تنها می توانند کالا و محصولات مورد نظر را وارد کنند و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی امکان پذیر نیست! در زمان خرید از نماینده پمپ اتاترون لطفا به این مساله توجه داشته باشید! متاسفانه برخی با ادعاهای کذب مشتریان را با متناسب با منافع خود جذب می کنند این در حالی است که واقعیت چیز دیگری است! ما به عنوان نمایندگی اتاترون ایتالیا تضمین اصل بودن کالا را به شما با قیمت منطقی و مقرون به صرفه خواهیم داد. همچنین، ما با داشتن تیم تخصصی و فنی امکان تعمیر و عیب یابی دوزینگ پمپ اتاترون را داریم.

انواع استانداردها و تاییدهای اتاترون

یکی از مزایای محصولات اتاترون داشتن گواهینامه ها و تاییدهای متنوع بین المللی است. Etatron دارای تاییدیه CE است که یک الزام اجباری منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می باشد. علامت CE تأیید می کند که پمپ ها و تجهیزات اندازه گیری شیمیایی دیافراگمی Etatron با الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست مصرف کننده اتحادیه اروپا مطابقت دارد. استاندارد ISO 9001 یک استاندارد سیستم مدیریت کیفیت است که برای برآوردن الزامات سختگیرانه بین المللی ضروری است. اتاترون بادریافت این استاندارد امکان سیستم مدیریت کیفیت (QMS) را دارد. طبق این استاندارد اتاترون به عنوان تولید کننده پمپ‌ها، کنترل‌کننده‌ها و تجهیزات اندازه‌گیری شیمیایی می تواند مستندات صحیح مورد نیاز برای برنامه‌ریزی، تولید و کنترل مؤثر برای محصولات خود را بهبود و توسعه دهد. همچنین برند و شرکت اتاترون با استفاده از سیستم بررسی کیفیت همواره تمام موارد مورد نیاز مشتریان را برای انواع کاربردها بررسی و برآورده می کند.

CSA توسط شورای استاندارد کانادا، به عنوان یک سازمان توسعه استاندارد و به عنوان یک نهاد صدور گواهینامه معتبر است. این علامت تجاری ثبت شده که توسط Etatron به دست آمده است نشان می دهد که محصولات آن به طور مستقل آزمایش و گواهی شده اند تا استانداردهای شناخته شده ایمنی و عملکرد را رعایت کنند. گواهینامه CSA اتاترون تضمین می کند که تجهیزات با بالاترین استانداردهای ایمنی طراحی و تولید می شوند. همه محصولات اتاترون دارای علامت CE هستند و با ۲ سال ضمانت استاندارد در برابر نقص های تولید عرضه می شوند. محصولات اتاترون کاملاً با دستورالعمل‌های WEEE و RoHS مطابقت دارد.

درباره کارشناسان و تیم فنی اتاترون

اتاترون با داشتن تیم فنی و کارشناسان حرفه ای به همراه تیم های تحقیق و توسعه در زمینه تولید دوزینگ پمپ ها، انواع پمپ ها، کنترل کننده ها و … توانسته تمام مشکلات و نیازها را در صنایع مختلف بررسی و برطرف کند. این برند با داشتن طیف وسیعی از محصولات در زمینه های مختلف با دبی و فشار متنوع بر اساس نوع و میزان سیالات به خوبی برای مشتریان راهکار ارائه کرده است. همچنین برای سیستم‌های دوز شیمیایی که به پمپ‌های دوز متعدد، کنترل‌کننده‌ های شیمیایی، مخازن نگهدارنده مواد شیمیایی ، میکسرها و لوازم جانبی سیستم دوز نیاز دارند اتاترون خدمات ارائه کرده است.

بسیاری از صنایع نیازمند دوز دقیق مواد شیمیایی هستند از جمله تصفیه آب، صنایع مواد غذایی، صنایع نفت و پتروشیمی، ضدعفونی کردن آب استخر، کود دهی در کشاورزی، صنایع دارویی، صنایع پزشکی و … می باشد. اتاترون برای بسیاری از سیستم‌های دوز و اندازه‌گیری شیمیایی از جمله گندزدایی، فناوری آب استخرهای شنا و سیستم‌های اصلاح pH فناوری جدید ارائه داده است. طیف گسترده پمپ‌های دوز شیمیایی، کنترل‌کننده‌ها، پروب‌ها و لوازم جانبی Etatron GB به این معنی است که ما می‌توانیم راه‌حل‌هایی را برای رفع نیازهای مشتری ارائه کنیم.

پمپ‌ها و کنترل‌ کننده‌های دوز شیمیایی ما می‌توانند بسته‌های دوز کامل شامل موارد زیر را تامین کنند:

  • سیستم های تصحیح pH
  • سیستم های دوز کلر
  • سیستم های مبتنی بر ردوکس (ORP)
  • سیستم های کنترل رسانایی

طیف وسیعی از پمپ‌ها، کنترل‌کننده‌ها، مخازن نگهدارنده مواد شیمیایی، همزن‌ها، میکسرها و لوازم جانبی Etatron GB توسط مهندسین حرفه ای با تخصص و راهکارهای بالا ارائه می شوند.

منبع: etatron-co-uk

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...